KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509359
nr 1250 9359
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Elof Ulaner. Signerad, daterad -60. Olja på pannå, 23x32
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:22:51
100 kr
150 kr
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner